• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Cisco 3-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable

Zoom

CAB-MTRJ-SC-MM-3M=/CISCO

Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:37)

512,95 DKK

Hurtigt overblik

Cisco 3-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable , 3m, 1 x MT-RJ / 1 x SC

Detaljer

Table B-1 MT-RJ Patch Cable for 100BASE-FX Connections

Cisco 3-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable . Kabellængde: 3m. Stik: 1 x MT-RJ / 1 x SC

Kabellængde3m

Specifikationer

Funktioner
Kabellængde3m
Andre funktioner
Stik1 x MT-RJ / 1 x SC

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer