• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Cisco OC-12/STM-4 Pluggable Short-Reach (2 km

Zoom

SFP-OC12-SR=/CISCO

Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:34)

10.339,95 DKK

Hurtigt overblik

Cisco OC-12/STM-4 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module, Kabel, 1310 nm, 2000m, OC-12/STM-4, SFP, LC

Detaljer

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Cisco OC-12/STM-4 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module. Forbindelsesteknologi: Kabel. Bølgelængde: 1310 nm, Maksimal overførselsafstand: 2000m. Kabelteknologi: OC-12/STM-4, Grænseflade: SFP, Stik: LC

Specifikationer

Ports & interfaces
ForbindelsesteknologiKabel
Præstation
Maksimal overførselsafstand2000m
Bølgelængde1310 nm
Plug and play
Andre funktioner
KablingsteknologiOC-12/STM-4
InterfaceSFP
StikLC

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer