• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Cisco SFP OC-3/STM-1 Long-Reach (40 km)

Zoom

SFP-OC3-LR1=/CISCO

Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:44)

7.594,95 DKK

Hurtigt overblik

Cisco SFP OC-3/STM-1 Long-Reach (40 km), Kabel, 1310 nm, 40000m, -5 - 85 °C, -5 - 85 °C, OC-3/STM-1

Detaljer

The Cisco industry-standard Small Form-Factor Pluggable Interface Converter (SFP) for packet-over-SONET/SDH (POS), optical networking, and ATM applications are hot-swappable optical interfaces that plug into a variety of ports on Cisco router interfaces. These SFP optics support OC-3, OC-12, and OC-48 data rates for multimode, short-reach, intermediate-reach, and long-reach applications.

Cisco SFP OC-3/STM-1 Long-Reach (40 km). Forbindelsesteknologi: Kabel. Bølgelængde: 1310 nm, Maksimal overførselsafstand: 40000m. Kabelteknologi: OC-3/STM-1, Mål (BxHxD): 13,7 x 56,5 x 8,6 mm, Grænseflade: SFP

Specifikationer

Ports & interfaces
ForbindelsesteknologiKabel
Præstation
Maksimal overførselsafstand40000m
Bølgelængde1310 nm
Hot-swap
Plug and play
Miljømæssige betingelser
Operationel temperatur-5 - 85 °C
Lager-temperatur-5 - 85 °C
Andre funktioner
KablingsteknologiOC-3/STM-1
Mål (BxHxD)13.7 x 56.5 x 8.6 mm
InterfaceSFP
FibertypeSMF

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer