• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Cisco XFP-10G-MM-SR

Zoom

XFP-10G-MM-SR=/CISCO

Ikke på lager - Forventet leveringsdato: 00-00-000

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:29)

12.562,95 DKK

Hurtigt overblik

Cisco XFP-10G-MM-SR, Kabel, 10GBase-SR, LC (1.25mm), IEEE 802.3, SFF, MM
ELLER

Detaljer

Cisco XFP-10G-MM-SR. Dataoverførselshastighed (maks.): 10000 Mbit/s, Kabelteknologi: 10GBase-SR. Forbindelsesteknologi: Kabel. Maksimal overførselsafstand: 300 m, Bølgelængde: 850 nm. Sendestrøm: -1.0, Grænseflade: LC (1.25mm), Overholdelse af branchestandarder: IEEE 802.3

Dataoverførselshastighed (maks.)10000 Mbit/s

Specifikationer

Netværk
Dataoverførselshastighed (maks.)10000 Mbit/s
Kabelteknologi10GBase-SR
Ports & interfaces
ForbindelsesteknologiKabel
Præstation
Maksimal overførselsafstand300 m
Bølgelængde850 nm
Administration features
Hot-swap
Andre funktioner
Transmit power-1.0
FormfaktorSFF
InterfaceLC (1.25mm)
Overholdelse af branchestandarderIEEE 802.3
FibertypeMM

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer