• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Network switch modules

1 til 50 ud af 544

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

1 til 50 ud af 544

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende
  1. Cisco C3850-NM-4-1G= netværk switch-modul
    2.920,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco C3850-NM-4-1G= netværk switch-modul

    C3850-NM-4-1G=/CISCO

    Cisco C3850-NM-4-1G=, Hurtig, Gigabit, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, Cisco Catalyst 3850 Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  2. Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= netværk switch-modul
    5.591,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= netværk switch-modul

    EHWIC-1GE-SFP-CU=/CISCO

    Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU=, Gigabit, HSRP, VRRP, GLBP, IGMP, GMP, 0 - 40 °C, -20 - 65 °C, 10 - 90%, 32 - 104 °F Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  3. Cisco C3850-NM-2-10G= netværk switch-modul
    13.518,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco C3850-NM-2-10G= netværk switch-modul

    C3850-NM-2-10G=/CISCO

    Cisco C3850-NM-2-10G=, 10 Gigabit, Hurtig, Gigabit, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  4. Cisco C3850-NM-4-10G= netværk switch-modul
    21.602,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco C3850-NM-4-10G= netværk switch-modul

    C3850-NM-4-10G=/CISCO

    Cisco C3850-NM-4-10G=, 10 Gigabit, Hurtig, Gigabit, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  5. Cisco Meraki IM-8-CU-1GB Gigabit Ethernet net
    22.239,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco Meraki IM-8-CU-1GB Gigabit Ethernet net

    IM-8-CU-1GB/CISCO

    Cisco Meraki IM-8-CU-1GB, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Meraki MX400, MX600 Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  6. Digitus AT-ALSA6-M netværk switch-modul
    136,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus AT-ALSA6-M netværk switch-modul

    AT-ALSA6-M/ASSMANN/DIGITUS

    Digitus AT-ALSA6-M, -40 - 80 °C Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  7. Digitus AT-ALSA6-M netværk switch-modul
    139,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus AT-ALSA6-M netværk switch-modul

    AT-ALSA6-M/DIGITUS

    Digitus AT-ALSA6-M, -40 - 80 °C Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  8. Cisco C6880-X-CVR-E= netværk switch-modul
    310,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco C6880-X-CVR-E= netværk switch-modul

    C6880-X-CVR-E=/CISCO

    Cisco C6880-X-CVR-E=, Catalyst 6880-X Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  9. Digitus DN-81001-02 netværk switch-modul
    336,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus DN-81001-02 netværk switch-modul

    DN-81001-02/ASSMANN/DIGITUS

    Digitus DN-81001-02, Gigabit, 1000BASE-LX, IEEE 802.3z, LC, Single-mode, 1000BASE‑LX Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  10. Cisco A900-IMA-BLANK= netværk switch-modul
    426,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco A900-IMA-BLANK= netværk switch-modul

    A900-IMA-BLANK=/CISCO

    Cisco A900-IMA-BLANK=, Cisco ASR 900 Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  11. ALLNET ALL4750 netværk switch-modul
    460,95 DKK
    Sammenlign

    ALLNET ALL4750 netværk switch-modul

    ALL4750/ALLNET

    ALLNET ALL4750, LC, SX, Single-mode, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, ALLNET/Cisco/D-Link Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  12. ALLNET ALL4751 netværk switch-modul
    608,95 DKK
    Sammenlign

    ALLNET ALL4751 netværk switch-modul

    ALL4751/ALLNET

    ALLNET ALL4751, LC, Single-mode, 1000BASE‑LX, ALLNET/3Com/Cisco/D-Link/ZyXEL/Enterasys/Lancom Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  13. Hewlett Packard Enterprise Dedicated iLO Mana
    742,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise Dedicated iLO Mana

    674845-B21/HP

    Hewlett Packard Enterprise Dedicated iLO Management Port Kit Module, HP ProLiant DL320 HP ProLiant ML310, 203,2 x 279,4 x 35,1 mm, 450g, RoHS, iLO Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  14. Cisco ASA-IC-A-BLANK= netværk switch-modul
    803,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco ASA-IC-A-BLANK= netværk switch-modul

    ASA-IC-A-BLANK=/CISCO

    Cisco ASA-IC-A-BLANK=, Cisco ASA 5512-X / 5515-X Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  15. Netgear NMVDSLA-10000S netværk switch-modul
    836,95 DKK
    Sammenlign

    Netgear NMVDSLA-10000S netværk switch-modul

    NMVDSLA-10000S/NETGEAR

    Netgear NMVDSLA-10000S, Netgear UTM9S, UTM25S, COS, CBR, VBR, UBR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  16. Lenovo 49Y3723 netværk switch-modul
    838,95 DKK
    Sammenlign

    Lenovo 49Y3723 netværk switch-modul

    49Y3723/IBM

    Lenovo 49Y3723, x3550 M2/M3, x3650 M2/M3, 220 x 20 x 270 mm, 80g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  17. HP J4908A#ABA
    1.135,95 DKK
    Sammenlign

    HP J4908A#ABA

    J4908A-RFB/HP

    HP J4908A#ABA, Gigabit, 10, 100, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T, 1 Gbit/sek., 227,8 x 203,2 x 44,5 mm, 560g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  18. Intermec Wi-Fi/BT Module
    1.224,95 DKK
    Sammenlign

    Intermec Wi-Fi/BT Module

    203-183-420/INTERMEC

    Intermec Wi-Fi/BT Module, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, RoHS Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  19. Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module
    1.242,95 DKK
    Sammenlign

    Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module

    203-183-210/INTERMEC

    Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module, Hurtig, 10, 100 Mbit/s, 100BASE-TX, 10BASE-T, PC23d, RoHS Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  20. BlueWalker SNMP Module
    1.400,95 DKK
    Sammenlign

    BlueWalker SNMP Module

    10120505/POWERWALKER

    BlueWalker SNMP Module, 23 x 47 x 15 mm, 347 g, 0 - 40 °C Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  21. Cisco 800-IL-PM-4
    1.567,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco 800-IL-PM-4

    800-IL-PM-4=/CISCO

    Cisco 800-IL-PM-4, Cisco 890 Series Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  22. Moxa IM-6700-8TX network switch module
    1.834,95 DKK
    Sammenlign

    Moxa IM-6700-8TX network switch module

    46541M/MOXA

    Moxa IM-6700-8TX, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 105.6 x 104.1 x 41.8 mm, 225 g, 1.43 W Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  23. Datalogic BM200
    1.837,95 DKK
    Sammenlign

    Datalogic BM200

    93ACC1851/DATALOGIC

    Datalogic BM200, CBX500., 0 - 50 °C, -20 - 70 °C, 0 - 90% Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  24. HP Mini-GBIC Module
    1.894,95 DKK
    Sammenlign

    HP Mini-GBIC Module

    J4878B-RFB/HP

    HP Mini-GBIC Module, 228 x 203 x 44.5 mm, 658 g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  25. Juniper 1-Port Serial Mini-PIM
    1.990,95 DKK
    Sammenlign

    Juniper 1-Port Serial Mini-PIM

    SRX-MP-1SERIAL/JUNIPER

    Juniper 1-Port Serial Mini-PIM, SRX2xx, Junos, Sync Serial Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  26. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Enhance
    2.040,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Enhance

    JD557A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Enhanced Serial SIC, MSR20 Series MSR20-1x Series MSR30 Series Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  27. LevelOne MDU-2892T netværk switch-modul
    2.108,95 DKK
    Sammenlign

    LevelOne MDU-2892T netværk switch-modul

    MDU-2892T/LEVELONE

    LevelOne MDU-2892T, 10, 100 Mbit/s Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  28. Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100
    2.338,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100

    JD573B/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100 SIC Module, Hurtig, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  29. Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T S
    2.509,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T S

    JG739A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T Switch SIC Module, Gigabit, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, HP MSR, 81,3 x 137,2 x 20,3 mm, 140g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  30. HP MSR 1-port Analog Modem SIC Module
    2.697,95 DKK
    Sammenlign

    HP MSR 1-port Analog Modem SIC Module

    JD536A/HP

    HP MSR 1-port Analog Modem SIC Module, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  31. HP MSR 1-port FXS SIC Module
    2.697,95 DKK
    Sammenlign

    HP MSR 1-port FXS SIC Module

    JD561A/HP

    HP MSR 1-port FXS SIC Module, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  32. HP 5500 1-port 10GbE XFP Module
    2.754,95 DKK
    Sammenlign

    HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

    JD361BR/HP

    HP 5500 1-port 10GbE XFP Module, 10 Gigabit, XFP, HP 5500, 170,2 x 294,6 x 55,9 mm, 320g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  33. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ISDN-S/
    2.799,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ISDN-S/

    JD571A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ISDN-S/T SIC Module, HP MSR, 1 x ISDN BRI (S/T) WAN Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  34. HP 5500/4800 2-port GbE SFP Module
    2.804,95 DKK
    Sammenlign

    HP 5500/4800 2-port GbE SFP Module

    JD367AR/HP

    HP 5500/4800 2-port GbE SFP Module, Gigabit, 10, 100, 1000 Mbit/s, SFP, HP 5500/4800 Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  35. Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100
    2.837,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100

    JD620A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100 PoE SIC Module, Hurtig, 10, 100 Mbit/s, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  36. HP 5800 2-port 10GbE SFP+ Module
    3.079,95 DKK
    Sammenlign

    HP 5800 2-port 10GbE SFP+ Module

    JC092BR/HP

    HP 5800 2-port 10GbE SFP+ Module, 10 Gigabit, SFP+, HP 5800 Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  37. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL ov
    3.113,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL ov

    JG056B/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL over ISDN BRI U SIC Module, HP MSR, 1 x ADSL / ISDN Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  38. Cisco 15454E-E3DS3-FMEC= netværk switch-modul
    3.144,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco 15454E-E3DS3-FMEC= netværk switch-modul

    15454E-E3DS3-FMEC=/CISCO

    Cisco 15454E-E3DS3-FMEC=, Cisco ONS 15454, E3/DS3 75ohm Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  39. IBM 13N2281 netværk switch-modul
    3.217,95 DKK
    Sammenlign

    IBM 13N2281 netværk switch-modul

    13N2281-RFB/IBM

    IBM 13N2281, Gigabit, 10, 100, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, FC, eServer BladeCenter Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  40. Hewlett Packard Enterprise MSR 16-port 10/100
    3.280,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 16-port 10/100

    JF279A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 16-port 10/100 XMIM Module, Hurtig, 10, 100 Mbit/s, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  41. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port FXO SIC
    3.346,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port FXO SIC

    JD559A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port FXO SIC Module, HP MSR, 1 x FXO Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  42. Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T P
    3.394,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T P

    JG740A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port Gig-T PoE Switch SIC, Gigabit, 1000 Mbit/s, 1000BASE-T, HP MSR, 813 x 137,2 x 203 mm, 140g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  43. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL2+
    3.662,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL2+

    JD537A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL2+ SIC Module, HP MSR, ADSL2+, 24 Mb/s, 1 x ADSL WAN Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  44. Cisco PEM-1500W-DC/03S= netværk switch-modul
    3.709,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco PEM-1500W-DC/03S= netværk switch-modul

    PEM-1500W-DC/03S=/CISCO

    Cisco PEM-1500W-DC/03S=, Cisco 7603-S Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  45. HP 2920 2-port Stacking Module
    3.773,95 DKK
    Sammenlign

    HP 2920 2-port Stacking Module

    J9733A#ABB/HP

    HP 2920 2-port Stacking Module, 68,3 x 205 x 28,7 mm, 150g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  46. HP MSR 4-port Gig-T PoE Switch SIC Module
    3.819,95 DKK
    Sammenlign

    HP MSR 4-port Gig-T PoE Switch SIC Module

    JG740A#ABB/HP

    HP MSR 4-port Gig-T PoE Switch SIC Module Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  47. HP 1-port ISDN-U SIC A-MSR Module
    3.830,95 DKK
    Sammenlign

    HP 1-port ISDN-U SIC A-MSR Module

    JD570A/HP

    HP 1-port ISDN-U SIC A-MSR Module, HP A-MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  48. Hewlett Packard Enterprise MSR 9-port 10/100
    3.936,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 9-port 10/100

    JD574B/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 9-port 10/100 DSIC Module, Hurtig, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  49. Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXS SIC
    3.936,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXS SIC

    JD560A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXS SIC Module, HP MSR, 2 x FXS Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  50. Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 10/100/
    4.074,95 DKK
    Sammenlign

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 10/100/

    JD572A/HP

    Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 10/100/1000 SIC Module, Hurtig, Gigabit, 10, 100, 1000 Mbit/s, HP MSR Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

1 til 50 ud af 544

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer