• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR

Zoom

AP783A/HP

Ikke på lager - Forventet leveringsdato: 00-00-000

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:29)

12.401,95 DKK

Hurtigt overblik

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+, SFP+, 10000 Mbit/s, LC, 850 nm, Multi-mode, 230g
ELLER

Detaljer

HP C-series 10Gb Ethernet Short Range SFP+ Transceiver

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+. Grænseflade type: SFP+, Dataoverførselshastighed (maks.): 10000 Mbit/s, Fiber optisk strømstik: LC. Bølgelængde: 850 nm, Kabeltype: Multi-mode. Vægt: 230g. Godkendelse: MSA. Antal medfølgende produkter: 1 pcs

PCI-busSFP+
Dataoverførselshastighed (maks.)10000 Mbit/s

Specifikationer

Netværk
PCI-busSFP+
Dataoverførselshastighed (maks.)10000 Mbit/s
Fiber optic connectorLC
NetværksstandardIEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver typeSR
Fibre channel porte1
Kablingsteknologi10GBase-SR
Præstation
Hot-plug understøttelse
Auto MDI/MDI-X
Bølgelængde850 nm
KabeltypeMulti-mode
Vægt og størrelse
Vægt230g
Godkendelser
GodkendelseMSA
Indhold af emballage
Antal medfølgende produkter1 pcs

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer