• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC

Zoom

QK737A/HP

Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

(Sidst opdateret: d. 18-12-2017 kl. 09:49)

2.379,95 DKK

Hurtigt overblik

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable, 450g, 304,8 x 254 x 12,7 mm

Detaljer

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable. Vægt: 450g. Mål (BxHxD): 304,8 x 254 x 12,7 mm

Specifikationer

Vægt og størrelse
Vægt450g
Andre funktioner
Mål (BxHxD)304.8 x 254 x 12.7 mm

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer