• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/M

Zoom

QK729A/HP

Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

(Sidst opdateret: d. 18-12-2017 kl. 09:48)

4.933,95 DKK

Hurtigt overblik

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable, 110 kg, 491,7 x 80,8 x 709,7 mm

Detaljer

HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable. Vægt: 110 kg. Mål (BxHxD): 491,7 x 80,8 x 709,7 mm

Specifikationer

Vægt og størrelse
Vægt110 kg
Andre funktioner
Mål (BxHxD)491.7 x 80.8 x 709.7 mm

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer