• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Hewlett Packard Enterprise X126 1Gb/s SFP LC

Zoom

JC876A/HP

Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:42)

1.542,95 DKK

Hurtigt overblik

Hewlett Packard Enterprise X126 1Gb/s SFP LC SX MM 550m 850nm Transceiver

Detaljer

HP X126 1Gb/s SFP LC SX MM 550m 850nm Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X126 1Gb/s SFP LC SX MM 550m 850nm Transceiver

Specifikationer

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer