• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Fiberoptiske kabler

1 til 50 ud af 2317

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

1 til 50 ud af 2317

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende
  1. Microconnect MTRJ/PC-ST/PC 1m
    127,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect MTRJ/PC-ST/PC 1m

    FIB310001/MICROCONNECT

    Microconnect MTRJ/PC-ST/PC 1m, ST, Han/han, Orange, 1m, 200/500 MHZ.Km Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  2. Microconnect FIB122001 fiberoptisk kabel
    129,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB122001 fiberoptisk kabel

    FIB122001/MICROCONNECT

    Microconnect FIB122001, ST, SC, Blå, 1m, 50/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  3. Microconnect FIBSTPIG fiberoptisk kabel
    133,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIBSTPIG fiberoptisk kabel

    FIBSTPIG/MICROCONNECT

    Microconnect FIBSTPIG, ST, Mand, Grå Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  4. Microconnect FIB442002-2 fiberoptisk kabel
    134,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB442002-2 fiberoptisk kabel

    FIB442002-2/MICROCONNECT

    Microconnect FIB442002-2, LC/PC, LC/PC, Han/han, Orange, Multi-mode, Low smoke zero halogen (LSZH) Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  5. Microconnect FIB722002 fiberoptisk kabel
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB722002 fiberoptisk kabel

    FIB722002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB722002, FC, SC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  6. Microconnect ST/PC-ST/PC 1M
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect ST/PC-ST/PC 1M

    FIB110001/MICROCONNECT

    Microconnect ST/PC-ST/PC 1M, ST, ST, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  7. Microconnect 15m, SC - SC
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 15m, SC - SC

    FIB224015/MICROCONNECT

    Microconnect 15m, SC - SC, SC, SC, Han/han, 15m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  8. Microconnect FIB720002 fiberoptisk kabel
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB720002 fiberoptisk kabel

    FIB720002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB720002, FC, SC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  9. Microconnect FIB722001 fiberoptisk kabel
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB722001 fiberoptisk kabel

    FIB722001/MICROCONNECT

    Microconnect FIB722001, FC, SC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  10. Microconnect FIB742001 fiberoptisk kabel
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB742001 fiberoptisk kabel

    FIB742001/MICROCONNECT

    Microconnect FIB742001, FC, LC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  11. Microconnect LPSCM62.5 fiberoptisk kabel
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LPSCM62.5 fiberoptisk kabel

    LPSCM62.5/MICROCONNECT

    Microconnect LPSCM62.5, SC, Han/han, 0,5 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  12. Microconnect SC/PC-SC/PC 2m
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect SC/PC-SC/PC 2m

    FIB220002/MICROCONNECT

    Microconnect SC/PC-SC/PC 2m, SC, SC, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  13. Microconnect ST/PC-SC/PC 1M
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect ST/PC-SC/PC 1M

    FIB120001/MICROCONNECT

    Microconnect ST/PC-SC/PC 1M, ST, SC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  14. Microconnect SC/PC-SC/PC 1m
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect SC/PC-SC/PC 1m

    FIB220001/MICROCONNECT

    Microconnect SC/PC-SC/PC 1m, SC, SC, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  15. Microconnect 7m, LC/UPC - SC/UPC
    135,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 7m, LC/UPC - SC/UPC

    FIB461007/MICROCONNECT

    Microconnect 7m, LC/UPC - SC/UPC, LC, LC, Han/han, 7m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  16. Microconnect SC/PC-SC/PC 3m
    138,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect SC/PC-SC/PC 3m

    FIB220003/MICROCONNECT

    Microconnect SC/PC-SC/PC 3m, SC, SC, Han/han, 3m, 200/500 MHZ.Km Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  17. Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 62,5/125 MM
    138,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 62,5/125 MM

    FIB440015/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 62,5/125 MM, LC, LC, Han/han, 15m, 200/500 MHZ.Km Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  18. Microconnect ST/PC-ST/PC, 2M
    138,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect ST/PC-ST/PC, 2M

    FIB110002/MICROCONNECT

    Microconnect ST/PC-ST/PC, 2M, ST, ST, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  19. Microconnect SC/UPC-SC/UPC, 3m, 9/125
    138,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect SC/UPC-SC/UPC, 3m, 9/125

    FIB224003/MICROCONNECT

    Microconnect SC/UPC-SC/UPC, 3m, 9/125, SC, SC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  20. Microconnect LC/PC, 9/125, 0.9m
    139,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC, 9/125, 0.9m

    FIBLCPIG/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC, 9/125, 0.9m, LC, Pigtail, Mand, Grå Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  21. Microconnect FIBSCAPCPIG fiberoptisk kabel
    139,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIBSCAPCPIG fiberoptisk kabel

    FIBSCAPCPIG/MICROCONNECT

    Microconnect FIBSCAPCPIG, Mand, Gul Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  22. ROLINE 11.09.4385 fiberoptisk kabel
    139,95 DKK
    Sammenlign

    ROLINE 11.09.4385 fiberoptisk kabel

    BNC1505/PROFITEC

    ROLINE 11.09.4385, TOSLINK, TOSLINK, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  23. Microconnect FIB224002 fiberoptisk kabel
    140,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB224002 fiberoptisk kabel

    FIB224002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB224002, SC, Gul, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  24. Microconnect FC-SC, 2M, 9/125, SM, Duplex
    141,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FC-SC, 2M, 9/125, SM, Duplex

    FIB721002/MICROCONNECT

    Microconnect FC-SC, 2M, 9/125, SM, Duplex, FC, SC, Han/han, Gul Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  25. Microconnect 3m LC/LC LSZH
    145,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 3m LC/LC LSZH

    FIB442003-2/MICROCONNECT

    Microconnect 3m LC/LC LSZH, LC, LC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  26. Microconnect 5m, SC - SC
    145,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 5m, SC - SC

    FIB224005/MICROCONNECT

    Microconnect 5m, SC - SC, SC, SC, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  27. Microconnect 2m MTRJ/PC-ST/PC OM3 LSZH
    149,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 2m MTRJ/PC-ST/PC OM3 LSZH

    FIB312002/MICROCONNECT

    Microconnect 2m MTRJ/PC-ST/PC OM3 LSZH, MT-RJ, ST, OM3, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  28. Microconnect FIB4200015 fiberoptisk kabel
    149,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB4200015 fiberoptisk kabel

    FIB4200015/MICROCONNECT

    Microconnect FIB4200015, LC, SC, Orange, 1,5m, 62/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  29. Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 62,5/125 MM
    149,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 62,5/125 MM

    FIB440001/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 62,5/125 MM, LC, LC, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  30. Microconnect LC/PC-ST/PC 1m
    149,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-ST/PC 1m

    FIB410001/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-ST/PC 1m, LC, ST, Han/han, 1m, 200/500 MHZ.Km Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  31. Microconnect LC/PC-ST/PC 2m
    152,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-ST/PC 2m

    FIB410002/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-ST/PC 2m, LC, ST, Han/han, 2m, 200/500 MHZ.Km Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  32. Microconnect FIB112002 fiberoptisk kabel
    152,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB112002 fiberoptisk kabel

    FIB112002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB112002, ST, ST, Han/han, Orange, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  33. Microconnect 10m LC-SC UPC LSZH
    152,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 10m LC-SC UPC LSZH

    FIB422010-2/MICROCONNECT

    Microconnect 10m LC-SC UPC LSZH, LC, SC, Han/han, 10m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  34. Microconnect 10m LC/LC LSZH
    152,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 10m LC/LC LSZH

    FIB442010-2/MICROCONNECT

    Microconnect 10m LC/LC LSZH, LC, LC, Han/han, OM2, Orange, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  35. Microconnect FIB112003 fiberoptisk kabel
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB112003 fiberoptisk kabel

    FIB112003/MICROCONNECT

    Microconnect FIB112003, ST, ST, Han/han, Orange, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  36. Microconnect FIB821002 fiberoptisk kabel
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB821002 fiberoptisk kabel

    FIB821002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB821002, SC, SC, Gul, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  37. Microconnect SC/PC-SC/PC 1m
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect SC/PC-SC/PC 1m

    FIB221001/MICROCONNECT

    Microconnect SC/PC-SC/PC 1m, SC, SC, Han/han, Gul, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  38. Microconnect FIB122003 fiberoptisk kabel
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB122003 fiberoptisk kabel

    FIB122003/MICROCONNECT

    Microconnect FIB122003, ST, SC, Blå, 3m, 50/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  39. Microconnect LC/PC-SC/PC 1m
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-SC/PC 1m

    FIB420001/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-SC/PC 1m, LC, SC, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  40. Microconnect FIB430002 fiberoptisk kabel
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB430002 fiberoptisk kabel

    FIB430002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB430002, LC, Orange, -40 - 85 °C, 2m, 62/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  41. Microconnect LC/PC-LC/PC 2m 62,5/125 MM
    156,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-LC/PC 2m 62,5/125 MM

    FIB440002/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-LC/PC 2m 62,5/125 MM, LC, LC, Han/han, 2m, 200/500 MHZ.Km Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  42. Microconnect FIB741001 fiberoptisk kabel
    159,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB741001 fiberoptisk kabel

    FIB741001/MICROCONNECT

    Microconnect FIB741001, FC, LC, Gul, 1m, 9/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  43. Microconnect FIB222001 fiberoptisk kabel
    160,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB222001 fiberoptisk kabel

    FIB222001/MICROCONNECT

    Microconnect FIB222001, SC, SC, Blå, 1m, 50/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  44. Microconnect FIB120005 fiberoptisk kabel
    160,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB120005 fiberoptisk kabel

    FIB120005/MICROCONNECT

    Microconnect FIB120005, ST, SC, Han/han, 5m, 62/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  45. Microconnect ST/PC-ST/PC, 1m, 9/125
    160,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect ST/PC-ST/PC, 1m, 9/125

    FIB111001/MICROCONNECT

    Microconnect ST/PC-ST/PC, 1m, 9/125, ST, ST, Han/han, Gul Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  46. Microconnect 7m LC/LC LSZH
    160,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect 7m LC/LC LSZH

    FIB442007-2/MICROCONNECT

    Microconnect 7m LC/LC LSZH, LC, LC, Han/han, 7m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  47. PeakOptical 1m LC-LC
    161,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical 1m LC-LC

    PTFMO3-16F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical 1m LC-LC, LC, LC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  48. Microconnect FIB742002 fiberoptisk kabel
    161,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB742002 fiberoptisk kabel

    FIB742002/MICROCONNECT

    Microconnect FIB742002, FC, LC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  49. Microconnect LC/PC-SC/PC 2m
    163,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect LC/PC-SC/PC 2m

    FIB420002/MICROCONNECT

    Microconnect LC/PC-SC/PC 2m, LC, SC, Han/han, Orange, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  50. Microconnect FIB821001 fiberoptisk kabel
    163,95 DKK
    Sammenlign

    Microconnect FIB821001 fiberoptisk kabel

    FIB821001/MICROCONNECT

    Microconnect FIB821001, SC, SC, Gul, -40 - 85 °C, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

1 til 50 ud af 2317

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer