• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Fiberoptiske kabler

1 til 50 ud af 2317

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

1 til 50 ud af 2317

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende
  1. ROLINE 11.09.4385 fiberoptisk kabel
    139,95 DKK
    Sammenlign

    ROLINE 11.09.4385 fiberoptisk kabel

    BNC1505/PROFITEC

    ROLINE 11.09.4385, TOSLINK, TOSLINK, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  2. PeakOptical 1m LC-LC
    161,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical 1m LC-LC

    PTFMO3-16F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical 1m LC-LC, LC, LC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  3. C2G 85495 fiberoptisk kabel
    163,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85495 fiberoptisk kabel

    85495/C2G

    C2G 85495, LC, ST, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  4. C2G 85540 fiberoptisk kabel
    174,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85540 fiberoptisk kabel

    85540/C2G

    C2G 85540, LC, ST, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  5. C2G 85522 fiberoptisk kabel
    179,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85522 fiberoptisk kabel

    85522/C2G

    C2G 85522, SC, ST, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  6. C2G 85541 fiberoptisk kabel
    183,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85541 fiberoptisk kabel

    85541/C2G

    C2G 85541, LC, ST, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  7. C2G 85494 fiberoptisk kabel
    183,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85494 fiberoptisk kabel

    85494/C2G

    C2G 85494, LC, ST, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  8. C2G 85514 fiberoptisk kabel
    186,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85514 fiberoptisk kabel

    85514/C2G

    C2G 85514, SC, SC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  9. C2G 85568 fiberoptisk kabel
    188,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85568 fiberoptisk kabel

    85568/C2G

    C2G 85568, SC, SC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  10. C2G 85513 fiberoptisk kabel
    192,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85513 fiberoptisk kabel

    85513/C2G

    C2G 85513, SC, SC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  11. C2G 85515 fiberoptisk kabel
    194,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85515 fiberoptisk kabel

    85515/C2G

    C2G 85515, SC, SC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  12. C2G 85542 fiberoptisk kabel
    199,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85542 fiberoptisk kabel

    85542/C2G

    C2G 85542, LC, ST, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  13. C2G 85493 fiberoptisk kabel
    200,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85493 fiberoptisk kabel

    85493/C2G

    C2G 85493, LC, ST, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  14. C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fib
    202,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fib

    85320/C2G

    C2G 2m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange, 2 m, 50/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  15. CablesToGo 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    207,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85271/C2G

    CablesToGo 1m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  16. C2G 85549 fiberoptisk kabel
    207,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85549 fiberoptisk kabel

    85549/C2G

    C2G 85549, LC, LC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  17. PeakOptical 3m LC-LC
    209,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical 3m LC-LC

    PTFMO3-3-16F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical 3m LC-LC, LC, LC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  18. PeakOptical 5m LC-LC
    209,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical 5m LC-LC

    PTFMO3-5-16F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical 5m LC-LC, LC, LC, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  19. C2G 85569 fiberoptisk kabel
    211,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85569 fiberoptisk kabel

    85569/C2G

    C2G 85569, SC, SC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  20. C2G 85586 fiberoptisk kabel
    215,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85586 fiberoptisk kabel

    85586/C2G

    C2G 85586, LC, SC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  21. CablesToGo 10m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mul
    221,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 10m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mul

    85228/C2G

    CablesToGo 10m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  22. C2G 85604 fiberoptisk kabel
    224,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85604 fiberoptisk kabel

    85604/C2G

    C2G 85604, LC, LC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  23. CablesToGo 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    224,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85272/C2G

    CablesToGo 2m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  24. C2G 85518 fiberoptisk kabel
    228,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85518 fiberoptisk kabel

    85518/C2G

    C2G 85518, SC, SC, Han/han, 10m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  25. C2G 85545 fiberoptisk kabel
    239,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85545 fiberoptisk kabel

    85545/C2G

    C2G 85545, LC, ST, Han/han, 10m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  26. C2G 85608 fiberoptisk kabel
    243,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85608 fiberoptisk kabel

    85608/C2G

    C2G 85608, LC, LC, Han/han, 7m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  27. C2G 85533 fiberoptisk kabel
    244,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85533 fiberoptisk kabel

    85533/C2G

    C2G 85533, LC, SC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  28. C2G 15m SC/ST
    245,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 15m SC/ST

    85456/C2G

    C2G 15m SC/ST, SC, ST, Han/han, 15m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  29. CablesToGo 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    245,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85256/C2G

    CablesToGo 2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  30. CablesToGo 3m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    248,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 3m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85225/C2G

    CablesToGo 3m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  31. C2G 85478 fiberoptisk kabel
    251,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85478 fiberoptisk kabel

    85478/C2G

    C2G 85478, SC, SC, Han/han, 20m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  32. C2G 85570 fiberoptisk kabel
    252,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85570 fiberoptisk kabel

    85570/C2G

    C2G 85570, SC, SC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  33. C2G 85589 fiberoptisk kabel
    253,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85589 fiberoptisk kabel

    85589/C2G

    C2G 85589, LC, SC, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  34. C2G 85531 fiberoptisk kabel
    256,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85531 fiberoptisk kabel

    85531/C2G

    C2G 85531, LC, SC, Han/han, 1m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  35. C2G 85605 fiberoptisk kabel
    256,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85605 fiberoptisk kabel

    85605/C2G

    C2G 85605, LC, LC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  36. C2G 85588 fiberoptisk kabel
    259,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85588 fiberoptisk kabel

    85588/C2G

    C2G 85588, LC, SC, Han/han, 3m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  37. C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fib
    259,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fib

    85319/C2G

    C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, SC, Han/han, 1 m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  38. CablesToGo 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    268,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85255/C2G

    CablesToGo 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  39. CablesToGo 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    278,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85274/C2G

    CablesToGo 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  40. C2G 85534 fiberoptisk kabel
    278,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85534 fiberoptisk kabel

    85534/C2G

    C2G 85534, LC, SC, Han/han, 5m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  41. C2G 15m ST/ST
    281,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 15m ST/ST

    85450/C2G

    C2G 15m ST/ST, ST, ST, Han/han, Orange, Multi-mode, Low smoke zero halogen (LSZH) Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  42. C2G 85532 fiberoptisk kabel
    282,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85532 fiberoptisk kabel

    85532/C2G

    C2G 85532, LC, SC, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  43. C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode F
    287,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode F

    85289/C2G

    C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  44. CablesToGo 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult
    301,95 DKK
    Sammenlign

    CablesToGo 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Mult

    85241/C2G

    CablesToGo 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Orange Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  45. C2G 85611 fiberoptisk kabel
    310,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85611 fiberoptisk kabel

    85611/C2G

    C2G 85611, LC, LC, Han/han, 20m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  46. StarTech.com FIBLCSC2 fiberoptisk kabel
    333,95 DKK
    Sammenlign

    StarTech.com FIBLCSC2 fiberoptisk kabel

    FIBLCSC2/STARTECH.COM

    StarTech.com FIBLCSC2, LC, SC, Han/han, LC-SC, Orange, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  47. C2G 85505 fiberoptisk kabel
    344,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85505 fiberoptisk kabel

    85505/C2G

    C2G 85505, ST, ST, Han/han, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  48. C2G 85479 fiberoptisk kabel
    350,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85479 fiberoptisk kabel

    85479/C2G

    C2G 85479, SC, SC, Han/han, 30m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  49. ROLINE Fiber Cable Toslink ST/ST, 2m
    353,95 DKK
    Sammenlign

    ROLINE Fiber Cable Toslink ST/ST, 2m

    11094382/ROLINE

    ROLINE Fiber Cable Toslink ST/ST, 2m, Toslink, Toslink, Sort, 2m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  50. C2G 85553 fiberoptisk kabel
    354,95 DKK
    Sammenlign

    C2G 85553 fiberoptisk kabel

    85553/C2G

    C2G 85553, LC, LC, Han/han, 7m Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

1 til 50 ud af 2317

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer