• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Network transceiver modules

1 til 50 ud af 813

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

1 til 50 ud af 813

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende
  1. Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850
    228,95 DKK
    Sammenlign

    Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850

    UF-MM-1G/UBIQUITINETWORKS

    Ubiquiti Networks UF-MM-1G, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 850 nm, Multi-mode, Aluminium Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  2. PeakOptical PSFP-24-3831M-12F modul til netvæ
    339,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical PSFP-24-3831M-12F modul til netvæ

    PSFP-24-3831M-12F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical PSFP-24-3831M-12F, SFP, 1250 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  3. PeakOptical PSFP-24-3831M-12FH modul til netv
    362,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical PSFP-24-3831M-12FH modul til netv

    PSFP-24-3831M-12FH/PEAKOPTICAL

    PeakOptical PSFP-24-3831M-12FH, SFP, 1250 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  4. PeakOptical PSFP-24-3311S-12F modul til netvæ
    409,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical PSFP-24-3311S-12F modul til netvæ

    PSFP-24-3311S-12F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical PSFP-24-3311S-12F, SFP, 1250 Mbit/s, LC, 10000m, 1310 nm, Single-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  5. Ubiquiti Networks UF-MM-10G SFP+ 10000Mbit/s
    432,95 DKK
    Sammenlign

    Ubiquiti Networks UF-MM-10G SFP+ 10000Mbit/s

    UF-MM-10G/UBIQUITINETWORKS

    Ubiquiti Networks UF-MM-10G, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 850 nm, Multi-mode, Aluminium Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  6. PeakOptical PSFP-24-3311S-12FH modul til netv
    467,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical PSFP-24-3311S-12FH modul til netv

    PSFP-24-3311S-12FH/PEAKOPTICAL

    PeakOptical PSFP-24-3311S-12FH, SFP, 1250 Mbit/s, LC, 10000m, 1310 nm, Single-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  7. PeakOptical PTSFP-24-1111F modul til netværks
    524,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical PTSFP-24-1111F modul til netværks

    PTSFP-24-1111F/PEAKOPTICAL

    PeakOptical PTSFP-24-1111F, SFP, 1000 Mbit/s, TX, 100m, Kobber, Cisco GLC-T Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  8. Lenovo 8Gb/s SFP+
    662,95 DKK
    Sammenlign

    Lenovo 8Gb/s SFP+

    00WC088/LENOVO

    Lenovo 8Gb/s SFP+, SFP+, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80%, 10 - 85% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  9. Fujitsu SFP + SWL MMF 8 Gbs 50m 100m
    900,95 DKK
    Sammenlign

    Fujitsu SFP + SWL MMF 8 Gbs 50m 100m

    D:FCSFPP-B-MM8G-1/FUJITSU

    Fujitsu SFP + SWL MMF 8 Gbs 50m 100m, SFP+, 8000 Mbit/s, SW, 850 nm, Multi-mode, 0 - 70 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  10. Lenovo 1000BASE-SX SFP
    1.468,95 DKK
    Sammenlign

    Lenovo 1000BASE-SX SFP

    81Y1622/LENOVO

    Lenovo 1000BASE-SX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  11. Intel E10GSFPSR modul til netværksmodtager
    1.563,95 DKK
    Sammenlign

    Intel E10GSFPSR modul til netværksmodtager

    E10GSFPSR/INTEL

    Intel E10GSFPSR, SFP+, LC, 0 - 70 °C, SR Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  12. DELL 407-BBOS modul til netværksmodtager
    1.633,95 DKK
    Sammenlign

    DELL 407-BBOS modul til netværksmodtager

    407-BBOS/DELL

    DELL 407-BBOS, SFP, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, 0 - 85 °C, Kobber, 1000Base-T, DELL NETWORKING N4000 N4032F DELL NETWORKING N4000 N4064 DELL NETWORKING N4000 N4064F Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  13. DELL 407-10439 modul til netværksmodtager
    1.639,95 DKK
    Sammenlign

    DELL 407-10439 modul til netværksmodtager

    407-10439/DELL

    DELL 407-10439, SFP, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Kobber, 1000Base-T, Dell PowerConnect 3424, 3424P, 3448, 3448P Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  14. Cisco GLC-GE-100FX= modul til netværksmodtage
    1.660,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco GLC-GE-100FX= modul til netværksmodtage

    GLC-GE-100FX=/CISCO

    Cisco GLC-GE-100FX=, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  15. DELL SFP 1000BASE-SX
    1.897,95 DKK
    Sammenlign

    DELL SFP 1000BASE-SX

    407-BBOR/DELL

    DELL SFP 1000BASE-SX, SFP, LC, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  16. DELL SFP LC MM
    1.970,95 DKK
    Sammenlign

    DELL SFP LC MM

    407-10933/DELL

    DELL SFP LC MM, SFP, 1000 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  17. DELL 407-BBOK modul til netværksmodtager
    2.083,95 DKK
    Sammenlign

    DELL 407-BBOK modul til netværksmodtager

    407-BBOK/DELL

    DELL 407-BBOK, SFP+, SFP+, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, SR, 10GBase-SR, PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  18. Lenovo 16G FC SFP+
    2.435,95 DKK
    Sammenlign

    Lenovo 16G FC SFP+

    00WC089/LENOVO

    Lenovo 16G FC SFP+, SFP+, 16000 Mbit/s, Lenovo Storage S3200, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  19. Lenovo 10G SW ISCSI SFP+
    2.442,95 DKK
    Sammenlign

    Lenovo 10G SW ISCSI SFP+

    00WC087/LENOVO

    Lenovo 10G SW ISCSI SFP+, SFP+, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  20. Cisco MA-SFP-1GB-TX modul til netværksmodtage
    2.586,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco MA-SFP-1GB-TX modul til netværksmodtage

    MA-SFP-1GB-TX/CISCO

    Cisco MA-SFP-1GB-TX, SFP, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  21. Cisco GLC-T= modul til netværksmodtager
    2.603,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco GLC-T= modul til netværksmodtager

    GLC-T=/CISCO

    Cisco GLC-T=, SFP, Kobber Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  22. Cisco 1000BASE-T SFP
    2.661,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco 1000BASE-T SFP

    GLC-TE=/CISCO

    Cisco 1000BASE-T SFP Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  23. Cisco GLC-SX-MMD= modul til netværksmodtager
    3.194,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco GLC-SX-MMD= modul til netværksmodtager

    GLC-SX-MMD=/CISCO

    Cisco GLC-SX-MMD=, SFP, LC, IEEE 802.3z, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Multi-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  24. Lenovo SFP+ SR
    3.367,95 DKK
    Sammenlign

    Lenovo SFP+ SR

    46C3447/LENOVO

    Lenovo SFP+ SR, SFP+, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  25. PeakOptical PSFP10-2321SFH modul til netværks
    3.505,95 DKK
    Sammenlign

    PeakOptical PSFP10-2321SFH modul til netværks

    PSFP10-2321SFH/PEAKOPTICAL

    PeakOptical PSFP10-2321SFH, SFP+, 10000 Mbit/s, LC, 10000m, 1310 nm, Single-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  26. Cisco SFP-10G-SR-S= modul til netværksmodtage
    4.199,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco SFP-10G-SR-S= modul til netværksmodtage

    SFP-10G-SR-S=/CISCO

    Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+, 10000 Mbit/s, LC, 850 nm, Multi-mode, Fuld Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  27. TP-LINK TXM431-LR modul til netværksmodtager
    5.411,95 DKK
    Sammenlign

    TP-LINK TXM431-LR modul til netværksmodtager

    TXM431-LR/TP-LINK

    TP-LINK TXM431-LR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 0 - 70 °C, FCC, CE, -40 - 80 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  28. Cisco MA-SFP-1GB-LX10 1000Mbit/s SFP Single-m
    5.784,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco MA-SFP-1GB-LX10 1000Mbit/s SFP Single-m

    MA-SFP-1GB-LX10/CISCO

    Cisco MA-SFP-1GB-LX10, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LX, 1000BASE-LX10 Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  29. Cisco MA-SFP-10GB-SR modul til netværksmodtag
    6.062,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco MA-SFP-10GB-SR modul til netværksmodtag

    MA-SFP-10GB-SR/CISCO

    Cisco MA-SFP-10GB-SR, SFP+, 10000 Mbit/s, LC, 850 nm, Multi-mode, 0 - 70 °C Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  30. Cisco GLC-LH-SMD
    6.075,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco GLC-LH-SMD

    GLC-LH-SMD=/CISCO

    Cisco GLC-LH-SMD, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, LH, LX, 1000BASE-LX/LH, Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  31. Cisco SFP-10G-LR-S= modul til netværksmodtage
    16.745,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco SFP-10G-LR-S= modul til netværksmodtage

    SFP-10G-LR-S=/CISCO

    Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+, 10000 Mbit/s, LC, 1310 nm, Single-mode, 9/125 µm Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  32. Cisco QSFP-40G-SR4= modul til netværksmodtage
    18.607,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco QSFP-40G-SR4= modul til netværksmodtage

    QSFP-40G-SR4=/CISCO

    Cisco QSFP-40G-SR4=, QSFP+, LC, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  33. Cisco 1000BASE-ZX SFP
    24.082,95 DKK
    Sammenlign

    Cisco 1000BASE-ZX SFP

    GLC-ZX-SMD=/CISCO

    Cisco 1000BASE-ZX SFP, SFP, -5 - 85 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80%, Single-mode Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  34. Fujitsu SFP+, MMF
    38.592,95 DKK
    Sammenlign

    Fujitsu SFP+, MMF

    S26361-F3986-L3/FUJITSU

    Fujitsu SFP+, MMF, SFP+, LC, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C, 10 - 80% Vis detaljer

    Lager - Leveringstid 1-5 dage / også ved afhentning

  35. HP A7446B network transceiver module
    171,95 DKK
    Sammenlign

    HP A7446B network transceiver module

    A7446B-RFB/HP

    HP A7446B, SFP, 4000 Mbit/s, 20 g Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  36. Mercodan 248204 modul til netværksmodtager
    175,95 DKK
    Sammenlign

    Mercodan 248204 modul til netværksmodtager

    248204/MERCODAN

    Mercodan 248204, Sort Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  37. Digitus mini GBIC (SFP) Module
    229,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus mini GBIC (SFP) Module

    DN-81000/ASSMANN/DIGITUS

    Digitus mini GBIC (SFP) Module, SFP, LC, IEEE 802.3z, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  38. Digitus DN-81001 modul til netværksmodtager
    243,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus DN-81001 modul til netværksmodtager

    DN-81001/ASSMANN/DIGITUS

    Digitus DN-81001, mini-GBIC, 1000 Mbit/s, SFP, 20000m, 1310 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  39. ASSMANN Electronic DN-81101 modul til netværk
    264,95 DKK
    Sammenlign

    ASSMANN Electronic DN-81101 modul til netværk

    DN-81101/ASSMANN/DIGITUS

    ASSMANN Electronic DN-81101, SFP, 155 Mbit/s, MiniGBIC, 2000m, 1310 nm Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  40. Mikrotik S-31DLC20D modul til netværksmodtage
    283,95 DKK
    Sammenlign

    Mikrotik S-31DLC20D modul til netværksmodtage

    S-31DLC20D/MIKROTIK

    Mikrotik S-31DLC20D, SFP, LC, RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR103 Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  41. Digitus DN-81103 modul til netværksmodtager
    286,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus DN-81103 modul til netværksmodtager

    DN-81103/ASSMANN/DIGITUS

    Digitus DN-81103, mini-GBIC, 155 Mbit/s, LC, 20000m, 1310 nm Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  42. ASSMANN Electronic DN-81011 modul til netværk
    286,95 DKK
    Sammenlign

    ASSMANN Electronic DN-81011 modul til netværk

    DN-81011/ASSMANN/DIGITUS

    ASSMANN Electronic DN-81011, SFP/GBIC, 1250 Mbit/s, LC, 20000m, 1310 nm, 09/125 µm Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  43. MicroOptics 1000BASE-SX SFP
    290,95 DKK
    Sammenlign

    MicroOptics 1000BASE-SX SFP

    MO-H3-S85123-3CLM/MICROOPTICS

    MicroOptics 1000BASE-SX SFP, SFP, 1000 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  44. MicroOptics 1000BASE-SX SFP
    290,95 DKK
    Sammenlign

    MicroOptics 1000BASE-SX SFP

    MO-H-S85123-3CLM/MICROOPTICS

    MicroOptics 1000BASE-SX SFP, SFP, 1000 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  45. MicroOptics 1000BASE-SX SFP
    290,95 DKK
    Sammenlign

    MicroOptics 1000BASE-SX SFP

    MO-AT-S85123-3CLM/MICROOPTICS

    MicroOptics 1000BASE-SX SFP, SFP, 1000 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  46. Digitus DN-81003 modul til netværksmodtager
    299,95 DKK
    Sammenlign

    Digitus DN-81003 modul til netværksmodtager

    DN-81003/ASSMANN/DIGITUS

    Digitus DN-81003, mini-GBIC, 1250 Mbit/s, LC, 20000m, 1310 nm, 3,3V Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  47. ASSMANN Electronic DN-81010 modul til netværk
    313,95 DKK
    Sammenlign

    ASSMANN Electronic DN-81010 modul til netværk

    DN-81010/ASSMANN/DIGITUS

    ASSMANN Electronic DN-81010, SFP/GBIC, 1250 Mbit/s, LC, 550m, 850 nm, 50/150, 62.5/125 µm Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  48. ASSMANN Electronic mini GBIC(SFP) Module, 20k
    316,95 DKK
    Sammenlign

    ASSMANN Electronic mini GBIC(SFP) Module, 20k

    DN-81003-01/ASSMANN/DIGITUS

    ASSMANN Electronic mini GBIC(SFP) Module, 20km,DD Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  49. MicroOptics MO-D-S31011-3CLM modul til netvær
    323,95 DKK
    Sammenlign

    MicroOptics MO-D-S31011-3CLM modul til netvær

    MO-D-S31011-3CLM/MICROOPTICS

    MicroOptics MO-D-S31011-3CLM, SFP, 100 Mbit/s, LC, 2000m, 1310 nm, Multi-mode Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

  50. Planet MGB-LX modul til netværksmodtager
    330,95 DKK
    Sammenlign

    Planet MGB-LX modul til netværksmodtager

    MGB-LX/PLANET

    Planet MGB-LX, SFP, LC, IEEE 802.3z, 0 - 60 °C, Single-mode, LX Vis detaljer

    Ikke på lager - Måske udgået - RING 48 26 34 87 for Info

1 til 50 ud af 813

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sorter faldende

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer