• Butik 48 26 34 87
  • Billig fragt fra 39,- kr.
  • Værksted 48 20 15 45
  • Min Konto

Back to Top

Netgear AXM763

Zoom

AXM763-10000S/NETGEAR

Ikke på lager - Forventet leveringsdato: 00-00-000

(Sidst opdateret: d. 10-03-2018 kl. 09:29)

4.145,95 DKK

Hurtigt overblik

Netgear AXM763, Kabel, 10GE SFP+
ELLER

Detaljer

- 10 Gigabit Ethernet LRM "long reach multimode" fiber connectivity (802.3aq standard)
- LC duplex connector
- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS
- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743
- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125μm OM1 multimode fiber cables
- Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m distances with 50/125μm laser-optimized OM3 multimode fiber cables

Netgear AXM763. Dataoverførselshastighed (maks.): 10000 Mbit/s. Forbindelsesteknologi: Kabel. Grænseflade: 10GE SFP+

Dataoverførselshastighed (maks.)10000 Mbit/s

Specifikationer

Netværk
Dataoverførselshastighed (maks.)10000 Mbit/s
Ports & interfaces
ForbindelsesteknologiKabel
Andre funktioner
Interface10GE SFP+

Copyright: ajdata.dk a/s - 2014     Alle priser er inkl. moms . Der tages forbehold for prisændringer, trykfejl og udgåede varer